19 maja, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Rodzaje tortów

2 min read

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Każdego roku jest odwiedzany przez setki tysięcy turystów. Cukiernia internetowa Wrocław oferuje bardzo smaczne wypieki, które realizowane są przez lokalne cukiernie.

Rodzaje tortów

Torty mogą być dostarczone do dowolnego miejsca na terenie całego kraju. Pyszne ciasto może być również świetnym prezentem dla bliskich osób. W ofercie jest dostępnych wiele rodzajów tortów tradycyjnych oraz artystycznych. Na uwagę zasługuje fakt, że każde zamówienie może być spersonalizowane przy użyciu napisów, życzeń lub innych dodatków. Cukiernia internetowa Wrocław zrealizuje twoje zamówienie oraz dostarczy słodkości pod wskazany przez klienta adres. Cukiernia internetowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szanują swój czas. Taka forma zakupu sprawia, że znacznie prościej zorganizować spotkanie oraz odpowiednio przyjąć swoich gości. Jedyne co musisz zrobić to złożyć zamówienie przez stronę internetową lub telefonicznie. Cukiernia oferuje również wypieki na specjalne okazje, takie jak Tłusty Czwartek. Istnieje również możliwość zamówienia tortu w kształcie serca oraz ze specjalną dedykacją. W sprzedaży jest dostępnych wiele tortów, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeżeli masz oryginalny pomysł, który chciałbyś zrealizować to możesz skontaktować się z cukiernią mailowo lub telefonicznie. Następnie przekaż konsultantowi wytyczne oraz czekaj na realizację zamówienia.

Realizacja zamówień

Warto zwrócić uwagę na to, że zamówienia na torty tradycyjne są realizowane w przeciągu 24 godzin. Oczywiście na spersonalizowane zamówienia trzeba będzie poczekać dłużej. Najwięcej czasu zajmuje przygotowanie tortów artystycznych, ponieważ wymagają najwięcej pracy. Na niektóre z nich klienci muszą czekać nawet 72h. Cukiernia realizuje również zamówienia na torty ślubne. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 13 to istnieje duża szansa, że tradycyjny tort zostanie doręczony następnego dnia powszedniego. Najpopularniejsze wypieki cukierni internetowej to tort czekoladowy oraz tort wiśniowy. Na uwagę zasługują również takie dodatki jak świeczki lub oryginalne napisy. Warte uwagi są także torty z bitą śmietaną oraz torty bezowe. Wszystkie ciasta wypiekane są na podstawie tradycyjnych przepisów. Za doskonały smak tortów odpowiedzialni są doświadczeni cukiernicy.