19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Wady noszenia sztucznych rzęs

2 min read

Sztuczne rzęsy i wszystkie zabiegi związane z nimi. Są niezwykle popularne i z roku na rok odnotowuje się, że coraz więcej pań decyduje się na zakładanie sztucznych rzęs przed różnymi wydarzeniami, w tym na przykład ślubem.

Atrakcyjna na co dzień

Zabieg przedłużania rzęs za pomocą sztucznych rzęs jest bardzo popularny, daje efekt długich, gęstych rzęs i podkreślonych oczu. Co więcej pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. a wszystko to utrzymuje się czasami nawet przez kilka tygodni. Panie decydują się na przedłużanie rzęs, ponieważ zwykle chcą zaoszczędzić czas malowania rzęs tuszem. To doskonałe rozwiązanie w przypadku, kiedy nie mamy czasu lub po prostu nie lubimy się malować.

Sztuczne rzęsy i zabieg przedłużania rzęs

To, jakie sztuczne rzęsy będziemy mieć zakładane podczas zabiegu przedłużania rzęs zależy tylko od nas. Do wyboru mamy rzęsy naturalne, jedwabne lub z futra norki, a także te syntetyczne. Każda z nich inaczej prezentują się, mają różną cenę. Najbardziej naturalne są rzęsy jedwabne lub te z futra norki. Rzęsy syntetyczne uznawane są za najgorszej jakości sztuczne rzęsy, które w wielu przypadkach też są bardzo twarde i podrażniają oczy. Sam zabieg przedłużania rzęs trwa zwykle od 2 do 3 godzin, z tego też względu należy uzbroić się w cierpliwość. Warto jednak zaznaczyć, że czas trwania zabiegu uzależniony jest od tego jaką metodę ostatecznie się zdecydujemy. Wśród dostępnych metod mamy do wyboru rzęsy przedłużone metodą 1:1,2:1 lub nawet 3:1. Pamiętajmy też, że sam zabieg trwa długo, ponieważ jest on bardzo pracochłonny, warto więc zarezerwować dla niego wolny dzień.

Wady noszenia sztucznych rzęs

Wśród większości pań, które decyduje się na zabieg przedłużania rzęs uważa się, że metoda ta ma same zalety, to jednak wskazuje się też na niewielkie wady tego typu zabiegów upiększających. Po pierwsze tak jak wspomniano zabieg ten wymaga ogromnej cierpliwości, ponieważ trwa czasami nawet trzy godziny, podczas których należy mieć cały czas zamknięte oczy. Tu też trzeba wspomnieć o kosztach zabiegu. W zależności od miejsca w którym jest wykonywany, zabieg ten może kosztować nawet kilkaset zł. Warto też pamiętać o tym, że nieprawidłowo wykonany zabieg sprawi, że mając sztuczne rzęsy będziemy wyglądać nienaturalnie, a czasami nawet groteskowo.

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl