16 kwietnia, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Czołówka najładniejszych męskich perfum

2 min read

Każdy powinien mieć kilka dobrych perfum na każdą okazję. Zapach jest bardzo ważnym elementem składowym odpowiedniego wizerunku. Ważne jest, by zapach był intrygujący, ale nie drażnił zmysłu węchu. Zbyt ostre perfumy nie pomogą w wykreowaniu dobrej stylizacji. Istnieje bardzo wiele ciekawych zapachów i ponadczasowych perfum, które przyczynią się do dobrego image’u.

Odpowiednia aplikacja perfum na skórę

Odpowiednie rozpylenie perfum na skórę jest niesamowicie istotne. Intensywność zapachu jest ściśle powiązana z tym, gdzie perfumy są rozpraszane. Nawet najładniejsze perfumy męskie stracą na uroku, gdy zostaną źle zaaplikowane w zbyt dużej ilości. Najlepiej rozpylić je w okolicach szyi, na nadgarstkach oraz za uszami. Stamtąd delikatnie wyczuwalne, jednak zapach nie jest nachalny. Najładniejsze perfumy męskie powinny charakteryzować się wyrazistą, lecz nieostrą wonią, która pozostanie w pamięci ludzi na dłużej.

Istnieje bardzo wiele światowych i cenionych marek, oferujących najładniejsze perfumy męskie. Bardzo często takie zapachy posiadają wysoką cenę, na którą ciężko pozwolić sobie każdej osobie. Niższa półka także posiada wiele ładnych i ciekawych zapachów, za którymi warto się rozejrzeć. Dla osób, które przywiązują uwagę do marki oraz potrzebują konkretnych drogich perfum w niższej cenie, dobrym rozwiązaniem są francuskie lane perfumy. Można je dolewać do różnych falkonów oraz systematycznie uzupełniać, co przyczynia się zarówno do oszczędności pieniędzy, jak i środowiska. Jak widać, istnieje wiele metod, dzięki którym mężczyzna może poszczycić się bardzo dobrym zapachem.

Najlepsze perfumy męskie

Najlepszym wyznacznikiem najładniejszych perfum męskich są rankingi, pokazujące, które z zapachów są na samej czołówce.

Najpopularniejszym klasycznym zapachem dla mężczyzn jest HUGO BOSS BOTTLED, zwany szerzej jako Hugo Boss No.6. To połączenie cytrusów z korzennymi akcentami jest bardzo ciekawe, ale jednocześnie uniwersalne, ponieważ jest delikatny i jednocześnie nie podrażnia zmysłu węchu. Kolejnymi popularnymi perfumami okazują się perfumy COTY ASPEN z 1989 roku. Mają zatem 30 lat, jednakże do dzisiaj uchodzą za jedne z najbardziej klasycznych i ponadczasowych męskich perfum. Charakteryzują się tym, iż są bardzo tanie, jednakże jednocześnie posiadają bardzo dobrą jakość. W najlepszej trójce najładniejszych perfum męskich znajduje się także zapach OBSESSION NIGHT FOR MEN od Calvina Kleina. Mieszanka nadaje sporo męskości, poprzez swój wyrazisty i charakterystyczny zapach. Istotne, by dobrać odpowiednie perfumy do swojej osobowości, gustu i charakteru.