16 kwietnia, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Dobre perfumy dla każdego

2 min read

Perfumy są przysłowiową kropką nad i. Jedna kropla właściwego zapachu uzupełni strój i sprawi, że poczujemy się wyjątkowo. Ale jest jeden warunek – perfumy muszą być naprawdę dobrej jakości.

Dobrze dobierz zapach

Koleżanka kupiła wspaniałe perfumy. Oczywiście próbujesz i okazuje się, że wcale ci się nie podobają. Dzieje się tak, ponieważ na każdej skórze perfumy będą inaczej pachnieć. Dlatego bardzo ważny jest właściwy dobór zapachu.Przede wszystkim nie warto wąchać papierków. Należy zapach rozpylić na czystą skórę. Pamiętajmy, że nie od razu pojawi się właściwy aromat. Najlepiej sprawdzić to po kilku godzinach, gdy w pełni rozwinie się nuta bazowa. Warto też pamiętać, aby jednorazowo nie testować więcej niż 3-4 zapachów.

Oryginały czy perfumy lane

Często marzymy o jakichś konkretnych perfumach, ale są one bardzo drogie. Doskonałą alternatywą będą francuskie lane perfumy. Cóż to jest takiego? To perfumy, wyprodukowane z doskonałej jakości składników, których aromat jest praktycznie taki sam, jak oryginału. Również trwałość takich francuskich lanych perfum jest bardzo dobra i wcale nie ustępuje pierwowzorowi.Co ważne, francuskie perfumy lane są sprzedawane w pojemnikach różnej pojemności. Dzięki temu można nabyć ilość perfum, która nam najbardziej odpowiada. Ich ogromną zaletą jest cena, zwykle o wiele niższa niż mają oryginalne, markowe perfumy.

Dlaczego oryginalne markowe perfumy są takie drogie?

Zastanawiacie się teraz pewnie, jak to się dzieje, że francuskie lane perfumy mają tak niską cenę, choć wcale nie ustępują oryginałowi. Wytłumaczenie jest proste. Kupując je, płacicie wyłącznie za perfumy.Na cenę markowych zapachów składa się wiele dodatkowych czynników. Przede wszystkim mają one zwykle specjalnie zaprojektowane pojemniki, w których się je sprzedaje. To w oczywisty sposób podwyższa końcową cenę.

Zwróćcie też uwagę, że większość marek do reklamy zaprasza bardzo znale osoby, najczęściej aktorów. Oczywiście trzeba im zapłacić za reprezentowanie marki oraz udział w reklamie. Zwykle niemało. Oczywiście płaci się też za samą markę. Jak więc widzicie, markowe perfumy muszą być droższe niż francuskie lane perfumy, bowiem wtedy płacicie dodatkowo za wiele innych rzeczy, z marką na czele. Tych kosztów nie ma przy perfumach lanych, które dzięki temu mają przystępną dla każdego cenę.