19 maja, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Idealne prześcieradło tylko z gumką

2 min read

Jeśli lubisz mieć perfekcyjnie pościelone łóżko, a jednocześnie ma być w nim wygodnie, to koniecznie zwróć uwagę na prześcieradła z gumką. To właśnie one pozwolą ci na wygodny sen, a następnie na błyskawiczne prześcielenie łóżka. Zapoznaj się bliżej z prześcieradłami z gumką.

Wygoda w łóżku

Pięknie posłane łóżko może być też bardzo wygodne i gwarantować spokojny, zdrowy sen. Najczęściej problem stwarza prześcieradło, które bardzo lubi się zsuwać z łóżka lub podwijać, tworząc uwierające podczas snu fałdy. Problem z prześcieradłem można rozwiązać w bardzo prosty sposób. Wystarczy używać prześcieradła z gumką. Prześcieradło takie ma 15-20 cm zakładki, a na obrzeżach jest umieszczona gumka. Tworzy ona rodzaj ściągacza, który skutecznie przytrzymuje materiał na materacu.

Nie tylko komfortowe spanie

Prześcieradło z gumko to nie tylko komfort podczas snu. Dobrze dopasowane prześcieradło zapewnia idealny wygląd łóżka. Co ważne, prześcieradło wygląda równie dobrze po wstaniu z łóżka. Gumka na brzegach nie pozwala bowiem na jego przemieszczanie się.Kolejną zaletą prześcieradła z gumką jest jego wygodne i szybkie zakładanie i ściąganie. Nie trzeba pieczołowicie układać materiału pod materacem. Wystarczy chwycić za brzeg, który dzięki gumce dobrze poddaje się wszelkim manewrom i założyć. Prześcieradło samo idealnie się ułoży. Tę szybkość zdejmowania i zakładania powinny docenić osoby, które codziennie ścielą łóżko.

Czy musi być ze zwykłej bawełny?

Najczęściej spotykamy prześcieradła z bawełny. Są one wygodne w użytkowaniu. Jeśli jednak chcesz mieć naprawdę komfortowy sen, kup prześcieradło z gumką z dżerseju. Jest ono nie tylko bardziej miękkie od tradycyjnego bawełnianego, ale też zdecydowanie lepiej układa się na materacu. Na zimę spraw sobie prześcieradło frotté, które zapewni nie tylko miękkość, ale i dodatkową izolację cieplną, która jest tak pożądana zimą.Przy kupnie prześcieradeł z gumką pamiętaj o dobrym dobraniu rozmiaru. Zbyt duże prześcieradło będzie brzydko zwisać, a dodatkowo może tworzyć niewygodne podczas spania zrolowania. Jeśli kupisz za małe, to będzie ono spadać z materaca. Najlepiej kupić jedno na próbę. Jeśli będzie dobre, to można zaopatrzyć się w następne.

Prześcieradła z gumką dostępne są w ofercievegehome.pl.