20 czerwca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Ile wynosi cena cateringu dietetycznego w Bydgoszczy?

2 min read

Dieta pudełkowa, inaczej catering dietetyczny to popularna usługa cateringowa polegająca na systematycznym dowozie posiłków w wybranej opcji dietetycznej – bez potrzeby robienia dużych zakupów i samodzielnego gotowania. Taki catering świadczony jest także w Bydgoszczy. Ile trzeba będzie zapłacić za dietę z pudełka?

Catering dietetyczny – nie tylko dla tych na diecie odchudzającej

Najczęściej catering dietetyczny wybierany jest przez osoby, które pragną zrzucić nadmiar kilogramów. Wówczas dowożona dieta będzie obejmowała niskokaloryczne, lecz właściwie zbilansowane posiłki, które pozwolą na stopniową utratę wagi.

Warto jednak wskazać, że dieta pudełkowa może być dobra również w wielu innych przypadkach. Firmy cateringowe, które zajmują się jej realizacją, mogą zaproponować klientom także szereg innych wariantów dietetycznych, na przykład dietę dla sportowców, dietę dla osób z różnymi schorzeniami (cukrzyca, choroby tarczycy, choroby serca), dietę dla kobiet w ciąży oraz po porodzie.

Ponadto, wymienione diety są dostępne w wielu wariantach kaloryczności oraz w dodatkowych opcjach, na przykład jako dieta wegetariańska, wegańska, bez laktozy, bez glutenu, bez ryb.

Dieta pudełkowa w Bydgoszczy – ile to kosztuje?

Koszt związany z cateringiem dietetycznym zależny jest przede wszystkim od wybranej opcji, a ponadto od czasu wykupienia diety oraz od kosztów dowozu.

Najczęściej średnia cena cateringu dietetycznego w Bydgoszczy to około 60-70 złotych na dzień, przy czym koszt ten może być zredukowany wtedy, gdy program dietetyczny zostanie wykupiony na dłuższy okres. Miesięczny koszt diety wynosi najczęściej od około 1600 do 2000 złotych.

Dokładne ceny cateringu dietetycznego w Bydgoszczy można znaleźć na stronach internetowych firm oferujących taką usługę. Można wtedy sprawdzić różne warianty cenowe i dobrać taką opcję, która będzie optymalna.

Zamów zestaw próbny i sprawdź, czy catering dietetyczny to dobry wybór dla Ciebie!

Dla tych osób, które nie są jeszcze przekonane do wykupienia diety pudełkowej, firmy cateringowe mają także specjalne zestawy próbne.

To usługa polegająca na wykupieniu pełnego zestawu posiłków na 1-3 dni w promocyjnej cenie. Dzięki niej można sprawdzić, czy catering dietetyczny będzie dobrym rozwiązaniem także na dłuższy okres.

Zatem cena cateringu dietetycznego w Bydgoszczy nie jest bardzo wysoka. Szeroka gama ofert do wyboru powoduje również, że osoba planująca skorzystanie z takiej właśnie diety może łatwo znaleźć dla siebie najsmaczniejszą, najzdrowszą i najtańszą opcję!