20 czerwca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Jaka biżuteria ucieszy każdą kobietę?

2 min read

Panowie często mają ogromny dylemat dotyczący tego, jaką biżuterię wybrać dla swojej kobiety. Niejednokrotnie szukają porady na przykład u przyjaciółki, mamy czy siostry, bo sądzą, że bez tych podpowiedzi nie poradzą sobie podczas wyboru biżuterii u jubilera. Tymczasem zakupy błyskotek naprawdę nie muszą być aż tak stresujące. Są takie modele ozdób, które podobają się praktycznie każdej z pań. Jednym słowem będą zawsze strzałem w dziesiątkę.

Pierścionek z szafirem

Najczęściej każda kobieta marzy o prostym, eleganckim i ponadczasowym pierścionku z jakimś szlachetnym kamieniem. Wbrew pozorom nie każda marzy o brylantach. Dlatego warto sprawdzić, które kamienie podobają się najmocniej. W jaki sposób? Najlepiej podczas niezobowiązującej rozmowy, której absolutnie nie prowadzi się w okolicach dat, które dla danej pary kojarzą się z jakimiś ważnymi okazjami. Które kamienie szlachetne najczęściej porywają serca kobiet? Szafiry, szmaragdy, rubiny. Pierścionek z szafirem, którego niebieskie oczko przepięknie pasuje do niebieskich czy brązowych oczu kobiety, będzie strzałem w dziesiątkę. Ten kamień szlachetny kojarzy się z biżuterią dedykowaną dla królów i władców. Jest naprawdę wyjątkowy.

Biżuteria na szyję

Jeżeli chodzi o inne rodzaje biżuterii, do większość kobiet uwielbia cienkie złote łańcuszki. To biżuteria ponadczasowa, bardzo dyskretna i minimalistyczna, którą uwielbiają nawet te panie, które z reguły nie noszą żadnych ozdób. Trzeba też przyznać, że właśnie taka biżuteria wpisuje się w obecne trendy. Będzie zatem dobrym wyborem nie tylko dla minimalistek, ale też dla kobiet lubiących modę.

Z reguły każda z kobiet cieszy się też z czegoś personalizowanego. Dlatego od czasu do czasu warto wybrać na przykład zawieszkę, na której można coś wygrawerować. Takie upominki mają wyjątkowe znaczenie, ponieważ świadomość, że coś zostało wykonane z myślą o nas, jest wyjątkowo bliska sercu.

Voucher na biżuterię

W ostateczności, jeżeli naprawdę brakuje dobrych pomysłów na to, jaką biżuterię wybrać, zawsze można po prostu podarować voucher na zakupy. Wbrew pozorom dla wielu kobiet to najlepsza opcja. Dlaczego? Bo niektóre panie chcą realizować swoje pomysły, kupować rzeczy, o których skrycie marzą już od dawna.

Pierścionki z szafirem dostępne są w ofercie Salonu jubilerskiego LARU.