19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Kosmetyczne hity na święta

2 min read

Pielęgnacja skóry i makijaż stały się w ostatnich kilku latach ogromnym trendem, zwyczajem który wiele kobiet wdrożyło w swoje życie na stałe. Każda kobieta chce wyglądać promiennie w okresie świątecznym. To właśnie teraz jest najlepszy moment by zadbać o siebie. Ten czas można umilić sobie korzystając np.: z kalendarzy adwentowych z kosmetykami.

Krem nieodłącznym elementem

Z pewnością to właśnie krem stawiamy na pierwszym miejscu w pielęgnacji skóry. Ten niezbędnik kosmetyczny stosujemy codziennie, rano i wieczorem. W zależności od rodzaju skóry jaki mamy możemy stosować krem nawilżający, przeciwzmarszczkowy lub rozświetlający. Przed świętami warto wypróbować kalendarze adwentowe z kosmetykami do pielęgnacji skóry, w których znajdziemy małe pojemności różnych kremów.

Oczyszczanie to podstawa

Poranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny rozpoczynamy od oczyszczania twarzy. Definitywnie należy to zrobić, gdyż w innym przypadku kolejno stosowane produkty nie będą działać i wnikać w głąb skóry. Kupując kalendarze adwentowe z kosmetykami zwróćmy uwagę czy znajdują się tam emulsja i żel do mycia twarzy.

Makijaż zawsze na topie

Podkreślone oko

Bez wątpienia kosmetycznym hitem do makijażu jest tusz pogrubiający rzęsy. Od dziesiątek lat tusz do rzęs wykańcza każdy makijaż.Do świąt przygotują nas produkty do makijażu z kalendarza adwentowego z kosmetykami. Często są to miniaturki tuszy do rzęs popularnych marek.

Gładka cera

Czym byłby makijaż bez podkładu i pudru. Te produkty zakrywają niedoskonałości i poprawiają koloryt skóry. Zanim znajdziemy idealny podkład może minąć trochę czasu, gdyż wybór na rynku jest ogromny, a potrzeby skóry bardzo zróżnicowane.

Popularne produkty

Maski w płachcie

W ubiegłych latach furorę zrobiły maski w płachcie. Praktycznie każda firma wypuściła już serię maseczek. Mają one niezwykłe właściwości nawilżające, jest to zasługa delikatnego materiału z którego zostały wykonane. Warstwa maski zatrzymuje wodę w skórze i pozwala dogłębnie wnikać składnikom odżywczym z nasączonej tkaniny.

Konturowanie twarzy

Wokół konturowania było ostatnimi czasy bardzo głośno. Konturowanie to optyczne wyszczuplanie twarzy za pomocą bronzera i rozświetlacza. Metoda konturowania na sucho i na mokro pozwala na podkreślenie atutów. Bronzery w różnych odcieniach często są dołączane do kalendarzy adwentowych z kosmetykami.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami dostępne jest w ofercie Kosmetykizameryki.pl.