19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Kto może powiększyć sobie usta?

2 min read

Sporo osób zastanawia się nad korektą ust. Współcześnie to jeden z bardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Usta można powiększyć w praktycznie pół godziny. Wystarczy zatem umówić się do lekarza medycyny estetycznej, ustalić, jaki efekt chce się osiągnąć, a następnie po prostu poddać się zabiegowi. Więcej na jego temat można znaleźć pod adresem internetowym: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Powiększenie ust

Usta częściej powiększają kobiety, ale na zabieg czasami umawiają się również mężczyźni. Z reguły chcą powiększyć usta osoby, które uważają, że wargi nie są harmonijne, symetryczne. Czasami powiększa się obydwie wargi, czasami tylko jedną. Poza tym popularne są również zabiegi, które polegają na podkreśleniu czerwieni ust i ich obrysu, dzięki czemu wargi są po prostu bardziej wyraziste. Zabieg nie boli, ponieważ prowadzi się go w znieczuleniu. Jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że po ustąpieniu znieczulenia może pojawić się delikatna wrażliwość, zasinienie, a także opuchlizna. Z reguły wszystkie te nieprzyjemne efekty uboczne znikają w ciągu jednego lub dwóch dni. Więcej na ten temat można przeczytać pod adresem internetowym: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Efekty powiększania ust

Korekta daje bardzo dobre efekty wizualne. Oznacza to, że usta prezentują się po prostu ładnie, są bardziej wyraziste, symetryczne. Czasami można nawet rezygnować z makijażu, ponieważ prezentują się naprawdę bardzo pięknie. Można osiągnąć bardzo naturalny efekt, o czym również warto pamiętać. Współcześnie stawia się na to, aby usta powiększać w nieznacznym stopniu, dzięki czemu wargi prezentują się bardzo subtelnie.