19 maja, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Leki zaczerpnięte z chińskiej medycyny ludowej

2 min read

Nie od dziś wiadomo, że zioła i rośliny mają uzdrawiającą moc. Współczesna medycyna o tym zapomniała, ale coraz więcej osób zaczyna interesować się medycyną ludową i naturalną. Zarówno tą rodzimą, jak i Wschodnią.

Ludowa medycyna chińska

Jeszcze do niedawna ludowa medycyna chińska była postrzegana jako coś egzotycznego, ezoterycznego, nie do końca zbadanego. Ostatnio jednak coraz częściej postrzega się ją jako osobną gałąź medycyny.

W końcu za stworzeniem medycyny wschodniej leży 5000 lat tradycji, wiedzy i badań. Oczywiście obecnie wszystkie produkty i metody są sprawdzane za pomocą najnowocześniejszych technik, jednakże okazuje się, że wiele z nich jest naprawdę skutecznych. Ba – skuteczniejszych, niż nowoczesne metody. Dlatego warto przyjrzeć się działalności i produktom TIENS – chińskiej firmy, której celem jest zadbanie o zdrowie ludzkości na całym świecie. Prowadzony przez firmę TIENS sklep obfituje w produkty i suplementy diety oparte na chińskiej wiedzy medycznej sprzed lat.

Filozofia firmy TIENS

TIENS to marka, którym zadaniem jest zadbanie o zdrowie ludzkości. Marka produkuje różnego rodzaju suplementy diety, które są inspirowane chińską medycyną naturalna. Wszystkie wypuszczone przez tiens produkty są stworzone z naturalnych składników, zwłaszcza z wyciągów z niezwykłych roślin.

Zdobycze chińskiej medycyny naturalnej zostały opracowane w nowy sposób. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możliwe jest dotarcie do milionów osób na całym świecie. Stosowanie produktów naturalnych jest sposobem na zdrowie i może być świetnym sposobem na wspieranie leczenia wielu różnych schorzeń, obok medycyny oficjalnej.

TIENS produkty, na które warto zwrócić uwagę

Prowadzony przez TIENS sklep obfituje w suplementy diety różnego rodzaju. W ofercie firmy znajdują się zarówno produkty mniej, jak i bardziej popularne. Kupisz tutaj najbardziej znany na świecie superfoods – spirulinę czy naturalne wyciągi z propolisu, jednakże możesz także zaopatrzyć się w egzotyczne zioła wschodnie.

W specjalnie opracowanych suplementach diety możesz znaleźć kinostemę pięciolistną, czyli chińskie „zioło długowieczności”, katechiny prawdziwej, chińskiej zielonej herbaty czy ułatwiający zasypianie kwiat męczennicy.