19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Metody przeszczepu

2 min read

Oglądając telewizję możemy podziwiać reklamy wielu rzekomo doskonałych preparatów, które skutecznie walczą z łysieniem, czyli wypadającymi włosami. Skuteczność takich rzeczy w praktyce jednak jest znikoma i większość ludzi niestety nie odczuje żadnych efektów. Dlatego wiele osób decyduje się na przeszczepianie włosów Warszawa dominuje w kwestii ilości klinik.

Koszty zabiegu

Cena takiego zabiegu rozpoczyna się od 1500 złotych i potrafi kosztować nawet dziesięć tysięcy. Wszystko zależy od tego gdzie się udamy i komu zdecydujemy się zapłacić. Od pewnego czasu można zobaczyć zwiększoną popularność na przeszczepy włosów Warszawa to miasto z największą liczbą chirurgów plastycznych w kraju. Najwybitniejsi specjaliści z całego kraju pracują w stolicy, ponieważ mogą tam liczyć na największe zarobki. Wszczepianie włosów Warszawa tylko pozornie może wydawać się bolesne, ale w praktyce znieczulenie miejscowe potrafi niemal w całości zlikwidować jakikolwiek ból. Chirurgia plastyczna rozwinęła się obecnie na tyle, że przeszczepy włosów Warszawa wykonywane są regularnie przez pacjentów.

Rola genów

Dla niektórych z nas jest to jedyna szansa, żeby odzyskać utracone włosy z powierzchni głowy. Kluczowym czynnikiem wpływającym na łysienie są osobiste uwarunkowania genetyczne. Natury nie oszukamy w żaden sposób, dlatego w rodzinach, które posiadały ten problem zostaje on przez wiele pokoleń. Najpopularniejsza metoda na wszczepianie włosów Warszawa to FUE, która charakteryzuje się bardzo małą ingerencją w skórę głowy. Przeszczepianie włosów warszawa przy tej metodzie nie jest głębokie, ponieważ cebulki włosowe są wszczepiane zaledwie na głębokość 1 mm. Nie pozostawia to żadnych widocznych blizn, które są zdecydowanie mało komfortowe dla pacjentów.

Preparaty na łysienie

Dawniej nie mieliśmy takich możliwości i przeszczep włosów pozostawiał ślady. Obecnie technologia poszła do przodu i możemy ją w pełni wykorzystywać. Przed zdecydowaniem się na przeszczep włosów, jednak warto wypróbować szampony, których zadaniem jest wstrzymanie procesu wypadania włosów. Nie muszą one zadziałać, ale w pewnym stopniu potrafią czasami zatrzymać łysienie. Cena przeszczepu włosów zależy także od powierzchni skóry głowy, która pozostała łysa. Im więcej włosów mamy do przeszczepienia, tym cena będzie większa. Warto wybierać tylko sprawdzonych chirurgów plastycznych.