19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Najlepsze skrzynki do piwa

2 min read

W dzisiejszych czasach samo produkowanie różnego typu produktów nie wystarcza. Jeśli producent chce sprzedawać i jeszcze na tym zarabiać, musi dodatkowo zainwestować w ciekawe opakowanie oraz działania marketingowe. Szczególnie istotne jest to w branży piw, gdzie liczy się cena i odpowiednie przyciągnięcie uwagi klienta.

Jak przyciągnąć uwagę klienta?

Przeciętny człowiek kupi to piwo, które akurat jest dostępne w sprzedaży albo jest odpowiednio wyeksponowane. Zwłaszcza jeśli dotyczy to klasycznego jasnego piwa. Tak ważna w tym przypadku staje się skrzynka na piwo, która nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale również może zachęcić do zakupów.

Wielu producentów stara się więc zainwestować w wygląd, tak aby skrzynka do piwa była interesująca i nietuzinkowa, przy okazji stanowiąc dodatkowy element promocji marki.

W ofercie znanego na rynku producenta znalazła się skrzyneczka na piwo z drewna, plastiku czy nawet kartonu. W zależności od potrzeb klienta można zamówić indywidualnie zaprojektowane skrzynki, które na pewno wyróżnią się w swojej kategorii.

Jaka skrzynka na piwo jest w ofercie?

Najbardziej klasyczna skrzynka do piwa, to ta plastikowa. Charakteryzuje się przede wszystkim dobrej jakości tworzywem, które nie niszczy się szybko podczas transportu czy przechowywania.

Dobrze wyprofilowane, ergonomiczne i wygodne uchwyty, ułatwiają przenoszenie. Dodatkowo producent oferuje możliwość umieszczenia etykiet, które są niejako wtopione w skrzynkę. Taka skrzyneczka na piwo ma więc na każdej ściance zewnętrznej logo marki, co jest niewątpliwie bardzo pożądaną dodatkową powierzchnią reklamową.

Oryginalna skrzyneczka na piwo

W ofercie producenta można znaleźć bardziej nietypowe skrzynki. Skrzynka na piwo Radeberger jest właśnie idealnym przykładem na połączenie funkcji praktycznej z ciekawym wzornictwem. Zewnętrzna część skrzynki ma bardzo intensywny czarny kolor z charakterystycznym logo marki.

Wewnątrz skrzynka na piwo jest natomiast intensywnie czerwona, i to jest jej znak rozpoznawczy. Niemal jak czerwona podeszwa butów znanego na całym świecie projektanta. Połączenie tych kolorów jest eleganckie i przyciągające jednocześnie uwagę.

Ta skrzynka do piwa ma również zaokrąglone brzegi, które łączą się z całą estetyką tego wzoru. Na pewno nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.