20 czerwca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Popularne oprogramowanie w Computer Controls

2 min read

Computer Controls to przedsiębiorstwo, które przede wszystkim zajmuje się dystrybucją oprogramowania. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także poznać najbardziej popularnych producentów oprogramowania, które znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa.

Altium Designer

Altium Designer jest jednym ze środowisk projektowania elektroniki, które łączy w sobie wszystkie narzędzia projektowe w jedną aplikację. Jest to bardzo przydatne narzędzie, dlatego chętnie się z niego korzysta w bardzo wielu branżach. W oprogramowaniu można znaleźć szereg przydatnych elementów, dzięki którym praca w nim stanie się dużo łatwiejsza. Wśród nich można między innymi wymienić edytor schematów, narzędzia zarządzania bibliotekami, a także narzędzia zarządzania danymi projektowymi.

Tasking

Dystrybucja oprogramowania w Computer Controls obejmuje również różnego rodzaju narzędzia marki Tasking. Taskig to produkty o wysokich parametrach jakościowych, które są bardzo często wykorzystywane podczas pracy w różnych branżach. Dzięki nim możliwe jest przede wszystkim tworzenie oprogramowania wbudowanego. W tym narzędziu można znaleźć bardzo wiele różnych procesów, dlatego można z niego korzystać na wiele zróżnicowanych sposobów.

PDN Analyzer

PDN Analyzer jest rozszerzeniem oprogramowania Altium Designer. Dzięki jego wykorzystaniu w dużej mierze możliwe jest analizowanie sieci zasilania w projektach PCB. Rozszerzenie tego rodzaju oparte jest na analizatorze. Dzięki jego wykorzystaniu możliwe jest łatwe identyfikowanie spadków napięć lub też przeciążeń prądowych. Dlatego narzędzie jest bardzo przydatne podczas zastosowania i wiele osób się na nie decyduje.

Arm Keil

Dystrybucja oprogramowania obejmuje również takie rozwiązanie, jak Arm Keil. Arm jest jednym z najbardziej wiodących dostawców technologii procesorowej oraz jest liderem w branży. W jego ofercie można znaleźć bardzo wiele produktów mikroprocesorowych, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Związane są one zarówno z wydajnością i mocą, jak i kosztami na wszystkich rynkach. Warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa, ponieważ jest ona bardzo korzystna dla wielu firm. Na pewno będzie to idealne rozwiązanie dla licznych przedsiębiorstw.