19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Salvatore Ferragamo Signorina – radość zamknięta we flakonie

2 min read

Niezwykle kobiecy zapach o radosnej, owocowo-kwiatowej nucie, z pikantnym akcentem sprawiającym, że każdy odwróci się z zainteresowaniem, czując te perfumy. Salvatore Ferragamo Signorina zapewnia energię i radość na cały dzień.

Dla pań w każdym wieku

Pełen optymizmu zapach szczególnie dobrze sprawdzi się dla osób energicznych i radosnych, choć będzie stanowić także wesoły akcent u pań nieco spokojniejszych.

Intrygujące połączenie porzeczki, pieprzu, róży, jaśminu, piwonii, paczuli, piżmu oraz słodkich nut stanowi niezapomnianą kompozycję. Zapachy rozchodzą się w różnym czasie, zapewniając głębokie doznania zapachowe przez cały dzień.

Trzy nuty dla głębokiego wrażenia

Salvatore Ferregamo Signorina jak każde perfumy, składa się z trzech nut, zmieniających się podczas znajdowania się na skórze wraz z upływem czasu i utlenianiem się. Cała kompozycja pozostaje na skórze przez cały dzień, na początku intensywna, aby z czasem stawać się coraz delikatniejszą i subtelniejszą.

Nuta głowy, pojawiająca się na skórze tuż po rozpyleniu, utrzymuje się najkrócej, bo zaledwie kilkanaście minut. Ulotne połączenie porzeczki oraz pieprzu to kwaśno-ostra kompozycja, która pozostaje w pamięci na długo i zapewnia z rana pobudzenie, zapewniając energię do działania przez cały dzień.

Nuta serca, druga z nut występujących w zapachu salvatore ferragamo signorina, pojawia się w kilkanaście minut po kontakcie ze skórą i potrafi się utrzymać nawet około 4 godzin. To niesamowite połączenie delikatnego jaśminu, słodkiej róży i intensywnej piwonii zapewnia kobiecy i zmysłowy zapach na kilka godzin. Sprawia, że kobieta czuje się wyjątkowo uwodzicielska.

Podstawą dla zapachu, która jest wyczuwalna cały czas, czyli tak zwaną nutą-bazą, są paczula i piżmo wymieszane ze słodkimi nutami. Nuta baza jest wyczuwalna przez cały czas, kiedy perfumy są wyczuwalne na skórze i zapewniają niepowtarzalne połączenie z nutą głowy oraz nutą serca. To dzięki bazie Signorina od Salvatore Ferragamo stanowią zapach, którego nie sposób zapomnieć.

Perfumy a woda perfumowana – co wybrać?

Perfumy i woda perfumowana zdecydowanie różnią się trwałością oraz intensywnością zapachu, a także ceną. Perfumy stanowią najczystszą kompozycję zapachową, zawierającą nawet 40% substancji zapachowych, które zostały rozprowadzone w 90% alkoholu. Zapach perfum utrzymuje się najdłużej, ale jest też najcięższy i najsilniejszy.

Woda perfumowana to zdecydowanie delikatniejsza propozycja o subtelniejszym zapachu. Woda zawiera maksymalnie 15% substancji zapachowych, rozprowadzonych w 85% alkoholu.