19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Stomatologia estetyczna Katowice

2 min read

Stomatologia estetyczna jest to dział stomatologii, którym powinny zainteresować się wszystkie osoby marzące o piękniejszym uśmiechu. Nowoczesne rozwiązania proponowane przez dentystów estetycznych są różne, a pacjenci mogą liczyć na idealne dopasowanie metody poprawienia wyglądu zębów.

Stomatologia estetyczna Katowice – profesjonalizm i doświadczenie

Estetyka uśmiechu nie może być tematem, który się bagatelizuje. Niezależne od tego, czym zajmujemy się na co dzień, nasi klienci, kontrahenci, współpracownicy, a nawet bliscy oceniają nasz wygląd. W dzisiejszych czasach zdrowo wyglądające, ładne zęby to wizytówka danej osoby. Niestety nie każdy może pochwalić się naturalnie pięknymi zębami, jednak nie jest to tak poważny problem, jak może się wydawać. Na poprawę wyglądu zębów niekoniecznie trzeba wydać majątek!

Czasami najbardziej wskazane rozwiązania nie są bardzo kosztowne. Dość częstym zabiegiem dentystycznym jest założenie pacjentowi licówek, które wyraźnie poprawiają wygląd zębów – ich cena znacznie waha się w zależności od zastosowanego materiału. Decydując się na na licówki kompozytowe lub porcelanowe, warto jednak wybrać dentystę cieszącego się dobrą opinią. Stomatologia estetyczna Katowice to gwarancja usług najwyższej jakości.

Które licówki wybrać?

Licówki nakłada się na zęby oszpecone przebarwieniami i drobnymi nierównościami, mogą też zamaskować niezbyt ładny kształt zęba. Jednak wykonuje się je z różnych materiałów, a te mają odmienne właściwości.

Licówki kompozytowe Katowice to oferta dla tych osób, które chcą cieszyć się bielszymi zębami. Można nimi wydłużyć zęby oraz skorygować ich kształt. Są też dobrym rozwiązaniem, gdy chce się pozbyć przerw między zębami. Trzymają się na zębach do 5 lat. Licówki kompozytowe katowice to efekt, na który warto postawić!

Osoby, które mogą wydać więcej pieniędzy na poprawę estetyki swojego uśmiechu, powinny postawić na licówki porcelanowe Katowice. Mogą utrzymać się nawet 10 lat. Ich wytrzymałość sprawia, że są najbardziej polecanym rozwiązaniem. Licówki porcelanowe Katowice wyglądają bardzo naturalnie.

Ważne jest, aby uwzględnić wszelkie kwestie związane ze stanem zębów – założenie licówek czasem musi być poprzedzone leczeniem zębów.