16 kwietnia, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Calkin Klein Obsession dla pań

2 min read

Perfumy CK Obsession występują w wersji dla kobiet oraz mężczyzn. Ten unikalny zapach bywa przez zwolenników określany mianem „lat 80. zamkniętych we flakonie perfum” i nie ma w tym żadnej przesady. Jak pachną te perfumy w wydaniu dla pań?

Nuta głowy – jak cię czują…

…Tak cię piszą. Nuta głowy jest pierwszym zapachem, jaki odczuwamy tuż po rozpyleniu perfum. Ze względu na to, że na skórze utrzymuje się przez bardzo krótki czas (maksymalnie kilkanaście minut) – właściwie nikt poza kobietą (i ewentualnie domownikami) nie ma szans go poczuć.

W przypadku perfum CK Obsession na nutę głowy składają się zaś przepiękne zapachy orzeźwiającej cytryny oraz mandarynki, intensywnej bazylii, słodkiej wanilii i brzoskwini oraz kwiat bergamotki i zielona nuta. Cała ta kompozycja jest idealnym rozwiązaniem zarówno na lato, jak i pozostałe pory roku. Zapewnia dobry humor i orzeźwienie od samego rana, a przy tym zapewnia dobry nastrój na cały dzień.

Nuta serca – czyli to, czym pachniesz przez cały dzień

Nuta serca jest zapachem, który towarzyszy kobiecie przez cały dzień. Po upływie kilkunastu minut, nuta głowy przestaje być wyczuwalna, a na skórze rozwija się właśnie serce – nazwane tak ze względu na to, że stanowi centralny punkt, swoiste „serce” całej kompozycji.

W zapachu Obsession od Calvina Kleina można wskazać szereg pięknych, roślinnych woni, które czynią te perfumy świetną i zarazem niezapomnianą kompozycją. Wśród nich znajdują się między innymi róża, jaśmin, kwiat pomarańczy, mech dębowy, kolendra, drzewo sandałowe oraz przyprawy. Zapach jest stosunkowo słodki i bardzo kobiecy. Zdaje się mówić, że otulona nim kobieta jest niezwykła i tak też powinna być traktowana.

Podstawa zapachu

Nuta, która pojawia się przez cały czas. Stanowi swego rodzaju tło dla nuty serca oraz nuty głowy, miesza się z nimi i tworzy niepowtarzalne połączenie. Pamiętaj, że jeśli nie odpowiada Ci któryś ze znajdujących się w podstawie zapachów – być może powinnaś wybrać inne perfumy, bowiem ta nuta będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień. Z reguły, podstawa utrzymuje się na skórze nawet kilkanaście godzin, dlatego też powinna w pełni odpowiadać.

Sama podstawa jest dość orientalna i przywodzi na myśl tajemnice. Jeśli chcesz otulić się unikalnym połączeniem wanilii, piżmu, wetiwerii, bursztynu, cywety i kadzideł – koniecznie wypróbuj zapach ck obsession. Każda kobieta, która ceni sobie nieco cięższe, intensywne i słodkie zapachy, z pewnością doceni wrażenia, jakich dostarcza ten unikalny produkt.