19 maja, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Czym się charakteryzują skrzynie plastikowe składane?

2 min read

Jedną z największych firm na rynku, która produkuje skrzynie plastikowe składane jest Schoeller Allibert. Już od ponad 60 lat wyznacza wszelkie standardy w kwestii tworzenia pojemników plastikowych z tworzywa sztucznego.

Skrzynie składane

Są to produkty, dzięki którym można zaoszczędzić dużo miejsca na magazynie. Warto dodać, że po złożeniu ich objętość zmniejsza się nawet o 25%. Dzięki swojemu zastosowaniu są używane w wielu branżach na świecie, z których można między innymi wymienić branżę logistyczną i handlową. Jednym z popularnych rozwiązań są skrzynki plastikowe producent wykonuje te elementy z materiałów najwyższej jakości, do których można zaliczyć propylen. Jest to sztuczne tworzywo, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością. Taka charakterystyka sprawia, że jest to produkt idealny do transportu i przenoszenia rzeczy. Skrzynie plastikowe składane sprawiają, że na magazynie pojawia się wolna przestrzeń. Dodatkowo, jeżeli są puste to można je włożyć do siebie, dzięki czemu zaoszczędzimy jeszcze więcej miejsca. Tak duża zmiana objętości sprawia, że bez żadnych problemów można transportować bez towaru skrzynki plastikowe producent dostarcza produkty na cały świat.

Cele firmy

Głównym celem Schoeller Allibert jest jak najpełniejsza optymalizacja procesów logistycznych. Jest to niezwykle wymagający rynek, dlatego utrzymanie się na nim 60 lat jest naprawdę dużym wyzwaniem i świadczy to o bardzo dobrej kondycji firmy. Skrzynki i pojemniki posiadają bardzo dużą wytrzymałość, która jest wynikiem surowców użytych do produkcji. Skrzynie plastikowe składane posiadają ściany boczne, które są perforowane. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze większą ochronę podczas transportu i daje gwarancję, że nic złego się nie wydarzy. Na uwagę zasługują także dodatkowe wzmocnienia, które utrzymują skrzynie w prawidłowym położeniu podczas jazdy. Nie ma również problemów z czyszczeniem skrzynek plastikowych, ponieważ ich budowa sprawia, że kurz i zabrudzenia nie dostają się do żadnych zakamarków. Ważna jest też odporność na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być spokojnie dopuszczone do obrotu.