20 czerwca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Niekonwencjonalne pomysły na prezent dla promotora

2 min read

Co kupić promotorowi? To pytanie zadaje sobie naprawdę bardzo wiele osób? W końcu co w zasadzie będzie przydatne takiej osobie? Często promotorzy mają całe szuflady wiecznych piór, którymi nie piszą, nie mogą patrzeć na kolejne ścinane kwiaty albo też nie są już w stanie przejeść wszystkich bombonierek. O jakich niekonwencjonalnych prezentach można natomiast śmiało pomyśleć?

Z artykułów spożywczych – wino, kawa, herbata

No właśnie – zamiast klasycznych bombonierek na prezent dla promotora nadaje się zestaw ciekawie skomponowanych różnego rodzaju kaw czy herbat. Może być w połączeniu z ładną filiżanką albo też czajnikiem czy kubeczkiem.

Jak zaś sprawa wygląda z winem, whiskey, brandy czy jakimkolwiek innym alkoholem? Po pierwsze – musimy być naprawdę pewni, że dany promotor lubi taki alkohol. Jeśli jednak tak jest – można w niego spokojnie zainwestować.

Ciekawa książka czy album

Dobrym pomysłem może także być ciekawa książka albo album. Oczywiście jednak tu także warto zadać sobie chociaż trochę trudu i poznać promotora.

Jaka to może być książka? Zdecydowanie nie powinna to być książka naukowa, która jest bardzo popularna w danym środowisku- pewno bowiem dany wykładowca od dawna ją posiada. Można zatem zainwestować w ciekawą serię książek, które dany wykładowca naprawdę ceni.

Bilet do teatru

Jeśli wiemy, że nasz promotor kocha teatr, operę, czy innego rodzaju spektakle, to można jako prezent dla promotora potraktować właśnie bilet wstępu. Trzeba tu pamiętać jednak o kilku rzeczach.

Przede wszystkim, zasadniczo nie powinno być widocznej ceny. Najlepiej zatem kupić jakiś ogólny voucher uprawniający do zarezerwowania miejsca w najdroższym rzędzie na dowolne przedstawienie. Co równie ważne – mało osób lubi chodzić samemu do teatru. Trzeba zatem kupić voucher dla osoby towarzyszącej nawet jeśli wydaje nam się, że dany wykładowca nie ma partnera czy partnerki. Po pierwsze – możemy nic o tym nie wiedzieć. A po drugie to nie oznacza ,że pójdzie sam do teatru – zapewne będzie chciał zabrać przyjaciela, znajomego, kogoś z rodziny itp.

Podsumowując – jest wiele niekonwencjonalnych prezentów, na które możemy się zdecydować. Tutaj jednakże trzeba nieco bardziej znać promotora.

Prezent dla promotora znajdziesz w ofercie Bengraversky.com