20 czerwca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Od czekoladek po kosmos – personalizowane prezenty ślubne

2 min read

Dzień ślubu jest podniosłym wydarzeniem dla Młodej Pary, która od tego dnia zaczyna kroczyć wspólną drogą. To okazja do świętowania i podkreślenia wyjątkowości kochającej się pary. Personalizowane prezenty ślubne pozwalają na zatrzymanie tych chwil na kolejne lata.

Hit ślubnych prezentów – personalizacja

Wybór prezentu ślubnego nigdy nie należał do najprostszych zwłaszcza, że upodobania Młodej Pary często są zależne od ich stanu posiadania i planów na przyszłość. Niemniej jednak warto zainwestować w personalizowane prezenty ślubne, które z powodzeniem zastąpią dość sztampowe rozwiązania, a przy okazji wyrażą nasze uznanie dla nowożeńców i będą im przypominały o tych cudownych chwilach. Dość powiedzieć, że prezenty z personalizacją uznawane są za najbardziej pożądane i lubiane.

Wybierając prezent ślubny z personalizacją trzeba pamiętać, że nie jest to upominek kierowany wyłącznie do jednej osoby, dlatego warto poznać upodobania, cechy charakteru czy poczucie humoru obu osób. Jeśli Młoda Para lubi podróże można pokusić się o personalizowaną walizkę poręczną czy kosmetyczki ze nadrukiem zdjęcia. Pani lubiąca gotować ucieszy się z wałka z zabawną dedykacją, a przyszły Pan Domu z młotka z humorystycznym przesłaniem. Oczywiście paleta pomysłów jest zdecydowanie większa i w całej ofercie znajdują się prezenty dla różnych osobowości.

Ekskluzywny prezent ślubny – zaprojektowany wyłącznie dla pary

Atutem personalizowanych prezentów ślubnych jest ich absolutna oryginalność i niepowtarzalność. Kiedyś na takie precjoza mogli liczyć wyłącznie wielcy tego świata, współcześnie są one dostępne dla każdego. Wystarczy uruchomić swoje pokłady wyobraźni i przy wykorzystaniu produktu podstawowego ( np. zestawu do wina) stworzyć własny, indywidualny prezent ślubny, na którym znajdzie się dedykacja, życzenia, imiona lub daty.

Ślubne prezenty z personalizacją tworzą niepowtarzalną okazję do złożenia życzeń, które nie przemijają wraz z mijającym czasem. To w nich zawarta jest cała kwintesencja wszystkich ciepłych słów i serdeczności, które kierowane są do Młodej Pary. Można zaryzykować stwierdzenie, że są pewnego rodzaju wehikułem czasu – za każdym razem, gdy małżonkowie sięgają po personalizowany prezent mają okazję do podróży wspomnień.

Ślubny prezent do domu

Młoda Para często zaczyna swoje życie od przemeblowani mieszkania. To dobry pretekst po podarowani upominku idealnie pasującego do wnętrz. Można zaskoczyć nowożeńców obrazem z ich wizerunkiem lub wizytówką na drzwi wejściowe. Decydując się na kieliszki z personalizacją można sięgnąć także po butelkę wybornego szampana z indywidualnie wykonaną naklejką.

Personalizowane prezenty ślubne kupisz na Bengraversky.com.