19 lipca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Perfumy lady gaga fame

2 min read

Perfumy sygnowane nazwiskiem znanych osób cieszą się ogromną popularnością wśród fanów, nie inaczej jest więc w przypadku perfum Lady Gagi, które to zostały wydane w 2012 roku, a wciąż cieszą się ogromną popularnością i są chętnie kupowane. Perfumy Lady Gaga Fame, bo o nich mowa to orientalna, kwiatowa kompozycja dedykowana odważnym i silnym kobietom.

Perfumy Lady Gaga Fame

Perfumy lady gaga fame to pierwszy zapach, jaki został wypuszczony przez piosenkarkę, nad zapachem tym Lady Gaga pracowała wraz z prestiżowymi twórcami perfum. Debiutanckie perfumy otrzymały znaczącą nazwę Fame, a do sprzedaży trafiły w 2019 roku. Według piosenkarki stworzona przez nią kompozycja pachnie jak żelki, jednak w rzeczywistości chodzi o słodki, orientalny zapach, w którym to dominują owoce, kwiaty i zioła. Zapach został stworzony przez Lady Gagę w taki sposób, by w pełni odpowiadał jej postawie życiowej i duchowi, czyli w takiej formie, w jakiej prezentuje się ona szerszej publiczności. Zapach został zamknięty w ciemnym, antracytowym opakowaniu, które na myśl przywodzi noc. Perfumy Lady Gaga Fame to skład złożony z nut jaśminu, moreli, miodu, a także orchidei, szafranu i kadzidłowca. Wśród głównych grup zapachów wyróżnia się te orientalne i kwiatowe.

Oryginalny flakon perfum Lady Gaga Fame

Pprócz niezwykłego zapachu na szczególną uwagę zasługuje również flakon perfum Lady Gaga Fame, który to przypomina czarny eliksir, po którego wypiciu każda kobieta stanie się tajemnicza i zmysłowa. Zastosowane na flakonie złote ozdoby dodają wdzięku, a przy tym też świadczą o bardzo dobrym guście i nowoczesnym stylu. W swojej pracy Lady Gaga stawia przede wszystkim na szokowanie publiczności, nie dziwi więc fakt, że również na takim opakowaniu skupiła się podczas opracowywania swoich perfum Fame. Nie chodzi tu jednak o szokowanie w negatywnym tego słowa znaczeniu, lecz na podkreśleniu ekstrawagancji zapachu i jego niezwykle interesujących nut. Zapach będzie pasował do barwnych, otwartych, żywiołowych osobistości, które w życiu kierują się podobnymi zachowaniami i zasadami jak sama Lady Gaga.

Perfumy Lady Gaga Fame charakterystyka zapachu

Perfumy Lady Gaga Feme to różnorodne połączenie wielu doskonale dobranych składników, w konsekwencji czego otrzymano niezwykle nasycony, lekko słodki zapach. Perfumy doskonale sprawdzą się chłodniczą część roku lub na większe wyjście wieczorami. Klasyczne struktury zapachowe zostały zamienione na tak zwane perfumy push-pull technology, w których miksuje się wszystkie składniki razem. Technologia ta pozwala na otrzymanie niezwykle ciekawych, oryginalnych zapachów, które na długo zapadają w pamięć, a przy tym też cieszą się wyjątkowo dobrą trwałością.