16 kwietnia, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Super perfumy

2 min read

Kate Perry znana jest nie tylko ze swojego wspaniałego głosu ale także i z perfum. Swoje pierwsze perfumy wypuściła w roku 2010, są to propozycje dla kobiet ambitnych, takich które w swoim życiu wiedzą bardzo dobrze co chcą osiągnąć i do jakiego celu dążą. Perfumy mają idealnie dobranie składniki a ich flakony mają ciekawy i oryginalny design.

Jaki jest skład perfum Katy Perry?

Właściwie dobrane składniki pozwalają na stwierdzenie, że Katy Perry perfumy to odpowiedni produkt, który każdą kobietę wprawi w dobry nastrój. Kwiatowo – owocowy aromat to skutek bardzo profesjonalnie i właściwie dobranych składników. Katy Perry perfumy to różowy grejpfrut, jabłkowy sorbet, truskawka, piwonia, kokos, drzewo sandałowe, jaśmin, bambus, orchidea, gardenia czy japoński kwiat wiśni. Poszczególne nuty są łączone ze sobą w różnych kompozycjach i dzięki temu powstały perfumy, które doskonale wyróżniają się na rynku. Najbardziej popularne perfumy Katy Perry to Katy Perry Purr, woda perfumowana umieszczona we flakonie o sylwetce kota oraz Katy Perry Killer Queen woda perfumowana we flakonie przypominającym kształtem kamień szlachetny. Ponadto można jeszcze wspomnieć Katy Perry s mad Potion czy Katy Perry s Mad Love.

Perfumy na randkę i do pracy

Katy perry perfumy są wydawane blisko 10 lat, w ofercie są wody perfumowane na codzienne wyjścia do pracy jak i wody o zapachach seksownych. Do tych ostatnich można zaliczyć perfumy killer Queen, które znajdują się w bardzo ciekawym i oryginalnym flakonie o interesującym designie. Dzięki swojemu opakowaniu perfumy przyciągają uwagę kobiet, które poszukują dla siebie niezwykłego zapachu. Sam zapach tych perfum to owoce leśne, bergamotka, jaśmin, śliwka, plumeria i celozja. Dodatkowo zapach wzbogacony został jeszcze o kaszmirowe drzewo, paczulę i słodką pralinę. Zapach jest słodki ale równocześnie niezwykle erotyczny i zwracający na siebie uwagę kobiet, które postanowiły go użyć na wieczorne wyjście.

Wygląd i zapach

Perfumy znanej na całym świecie wokalistki mają bardzo ciekawe i oryginalne flakony, tak samo zresztą ich zapachy są niepowtarzalne i niesamowite. Zatem Katy Perry stworzyła perfumy, które nie tylko ładnie i ciekawie pachną ale także cudownie wyglądają i wyróżniają się wśród innych perfum na półce sklepowej lub w internetowej witrynie. Perfumy mają zapach, który daje się nosić bardzo długo i bardzo mocno o sobie informuje. Jest to zapach mocny i intensywny, ale nie za bardzo, a przy tym jest to zapach niesamowicie przyjemny.