20 czerwca, 2024

Kekusz.pl

Portal ogólnotematyczny

Zimowy wypoczynek w Ustroniu

2 min read

Zimą najlepiej jest odpocząć w górach. To idealne miejsce na to, by spędzać aktywnie cały dzień na świeżym powietrzu. Przede wszystkim na nartach, sankach i snowboardzie.
Ustroń jest malowniczą miejscowością uzdrowiskową w Beskidzie Śląskim. Świetne miejsce dla narciarzy i miłośników turystyki górskiej i pieszej. Amatorzy leniuchowania też znajdą tu dla siebie jakieś malownicze miejsce z pięknym widokiem na góry. Dłuższy pobyt na miejscu warto jednak wcześniej zaplanować, by znaleźć odpowiednie noclegi w Ustroniu, najlepiej jak najbliżej tras narciarskich.

Idealne miejsca na nocleg w Ustroniu

Noclegi ustroń można znaleźć dość łatwo. W związku z tym, że jest to miejscowość uzdrowiskowa i wypoczynkowa wybór w różnego rodzaju obiektach jest ogromny.Najtańszy nocleg można znaleźć na kwaterach prywatnych. Gościnne pokoje ustroń dysponują wieloma udogodnieniami, są zadbane i czyste, często w bardzo dobrej lokalizacji.Agroturystyka jest też ciekawym pomysłem na pobyt w Ustroniu. Oprócz malowniczego miejsca, pysznego jedzenia i sympatycznych gospodarzy, również pokoje ustroń w gospodarstwach agroturystycznych są na bardzo dobrym poziomie.Fani apartamentów, pensjonatów, willi i hoteli znajdą w Ustroniu też coś dla siebie. Jest w czym wybierać. Są nowocześnie i komfortowo urządzone, dysponują licznymi dodatkowymi atrakcjami.

Aktywny wypoczynek

Miłośnicy sportów zimowych znajdą w Ustroniu kilka ciekawych miejsc dla siebie.

Czantoria, Palenica i Poniwiec to trzy ośrodki narciarskie, gdzie można pojeździć na nartach i snowboardzie. Dla fanów narciarstwa biegowego w centrum Ustronia przygotowano kilka kilometrów darmowych tras biegowych. Wszystkie te atrakcje dostępne są również wieczorem, ponieważ są oświetlone.

A po nartach

Wybierając miejsca noclegowe w Ustroniu warto wybrać takie miejsce, które w swojej ofercie będzie miało basen, saunę lub restaurację z pysznym jedzeniem. Po nartach najlepsza będzie krótka wizyta w saunie lub na basenie i oczywiście pyszna kolacja. Decydując się na noclegi w Ustroniu w samym centrum miasta z pewnością będzie można zjeść smaczny posiłek w jednej z wielu dostępnych restauracji, pospacerować deptakiem nad Wisłą i zakończyć wieczór dobrym drinkiem pubie.